Varbase Core (10.1.61) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: More
ca: Més

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Count
ca: Quantitat

en: Table
ca: Taula

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Inactive users
ca: Usuaris inactius

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: Blocked users
ca: Usuaris bloquejats

en: Unlock
ca: Desbloqueja
