Varbase Core (10.1.61) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: More
cs: Více

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Count
cs: Počet

en: Desc
cs: Sestupně

en: Table
cs: Tabulka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Inactive users
cs: Neaktivní uživatelé

en: Blocked users
cs: Blokovaní uživatelé

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Asc
cs: Vzestupně
