Varbase Core (10.1.61) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: More
cy: Mwy

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Last access
cy: Mynediad diwethaf

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Table
cy: Tabl

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
