Varbase Core (10.1.61) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: More
da: Mere

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: User ID
da: Bruger ID

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Count
da: Antal

en: Desc
da: Faldende

en: Table
da: Tabel

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Inactive users
da: Inaktive brugere

en: @interval ago
da: @interval siden

en: Blocked users
da: Blokerede brugere

en: Unlock
da: Lås op

en: Asc
da: Stigende

en: @interval hence
da: om @interval
