Varbase Core (10.1.61) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: List
de: Liste

en: Actions
de: Aktionen

en: More
de: Weitere

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Last access
de: Letzter Zugriff

en: Count
de: Anzahl

en: Desc
de: Absteigend

en: Table
de: Tabelle

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: ...
de: …

en: Inactive users
de: Inaktive Benutzer

en: @interval ago
de: vor @interval

en: Blocked users
de: Gesperrte Benutzer

en: Unlock
de: Entsperren

en: Asc
de: Aufsteigend

en: @interval hence
de: in @interval

en: Read more about [node:title]
de: Mehr lesen zu [node:title]

en: Unlock this content
de: Diesen Inhalt freischalten
