Varbase Core (10.1.61) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
