Varbase Core (10.1.61) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: More
el: Περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Inactive users
el: Ανενεργοί χρήστες

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Asc
el: Αύξ
