Varbase Core (10.1.61) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: More
et: Veel

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Count
et: Arv

en: Desc
et: Kahanev

en: Table
et: Tabel

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: Asc
et: Kasvav
