Varbase Core (10.1.61) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: More
eu: Gehiago

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Count
eu: Zenbatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Table
eu: Taula

en: Apply
eu: Ezarri

en: Blocked users
eu: Erabiltzaile blokeatuak

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: Asc
eu: Goraka
