Varbase Core (10.1.61) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: More
fa: بیشتر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Count
fa: شمارش

en: Desc
fa: نزولی

en: Table
fa: جدول

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Inactive users
fa: کاربران غیرفعال

en: @interval ago
fa: @interval پیش

en: Blocked users
fa: کاربران مسدود شده

en: Asc
fa: صعودی
