Varbase Core (10.1.61) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: More
fi: Lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Count
fi: Laskuri

en: Table
fi: Taulukko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Inactive users
fi: Passiiviset käyttäjät

en: @interval ago
fi: @interval sitten

en: Blocked users
fi: Estetyt käyttäjät

en: Unlock
fi: Avaa lukitus
