Varbase Core (10.1.61) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: More
fil: marami pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan
