Varbase Core (10.1.61) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: List
fr: Lister

en: More
fr: Plus

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Last access
fr: Dernier accès

en: Count
fr: Décompte

en: Table
fr: Tableau

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Inactive users
fr: Utilisateurs inactifs

en: @interval ago
fr: Il y a @interval

en: Blocked users
fr: Utilisateurs bloqués

en: Unlock
fr: Déverrouiller

en: @interval hence
fr: Dans @interval
