Varbase Core (10.1.61) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: More
gl: Máis

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Last access
gl: Último acceso

en: Count
gl: Contar

en: Table
gl: Táboa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Inactive users
gl: Usuarios/as non activos/as

en: Blocked users
gl: Usuarios rotos

en: Unlock
gl: Desbloquear
