Varbase Core (10.1.61) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: More
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Apply
gu: લાગુ કરો
