Varbase Core (10.1.61) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: More
he: עוד

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Count
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Table
he: טבלה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Inactive users
he: משתמשים לא פעילים

en: @interval ago
he: לפני @interval

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: Unlock
he: בטל נעילה

en: Asc
he: סדר עולה
