Varbase Core (10.1.61) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: More
hr: Više

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Count
hr: Broj

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
