Varbase Core (10.1.61) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: More
hu: Több

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Count
hu: Mennyiség

en: Desc
hu: Csökk

en: Table
hu: Táblázat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: ...
hu: …

en: Inactive users
hu: Inaktív felhasználók

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: Blocked users
hu: Zárolt felhasználók

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Asc
hu: Növ

en: @interval hence
hu: @interval múlva
