Varbase Core (10.1.61) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Count
hy: քանակ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: @interval hence
hy: @interval անց
