Varbase Core (10.1.61) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: List
id: Daftar

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: More
id: Selengkapnya

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Count
id: Jumlah

en: Table
id: Tabel

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: @interval ago
id: @interval lalu

en: Unlock
id: Membuka

en: Asc
id: Urutan turun
