Varbase Core (10.1.61) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: More
is: Meira

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Table
is: Tafla

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
