Varbase Core (10.1.61) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: List
it: Elenco

en: Actions
it: Azioni

en: More
it: Altro

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: User ID
it: ID utente

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: Count
it: Numero

en: Desc
it: Disc

en: Table
it: Tabella

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: @interval ago
it: @interval fa

en: Blocked users
it: Utenti bloccati

en: Unlock
it: Sbloccare
