Varbase Core (10.1.61) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: List
ja: リスト

en: Actions
ja: アクション

en: More
ja: 続き

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: Count
ja: カウント

en: Desc
ja: 降順

en: Table
ja: テーブル

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Inactive users
ja: 非アクティブなユーザー

en: @interval ago
ja: @interval 前

en: Unlock
ja: ロック解除

en: Asc
ja: 昇順
