Varbase Core (10.1.61) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: More
jv: Lengkapé

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Asc
jv: Urut Maju
