Varbase Core (10.1.61) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: More
ka: მეტი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი
