Varbase Core (10.1.61) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Count
kk: Саны

en: Table
kk: Кесте
