Varbase Core (10.1.61) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: More
km: បន្ថែម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Count
km: រាប់

en: Table
km: តារាង
