Varbase Core (10.1.61) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Unlock
kn: ಅನ್‌ಲಾಕ್ ಮಾಡು
