Varbase Core (10.1.61) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Count
ku: ژمارە

en: Table
ku: خشتە
