Varbase Core (10.1.61) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: More
lt: Daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Count
lt: Skaičius

en: Table
lt: Lentelė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Inactive users
lt: Neaktyvūs nariai

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Unlock
lt: Atrakinti
