Varbase Core (10.1.61) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: More
lv: Vairāk

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Count
lv: Skaits

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Inactive users
lv: Neaktīvie lietotāji

en: @interval ago
lv: pirms @interval
