Varbase Core (10.1.61) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Table
mn: Хүснэгт
