Varbase Core (10.1.61) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: More
mr: अधिक

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
