Varbase Core (10.1.61) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: List
ms: Senarai

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: More
ms: Lagi

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Last access
ms: Akses terakhir

en: Count
ms: Bilangan

en: Desc
ms: Menurun

en: Table
ms: Jadual

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Asc
ms: Menaik
