Varbase Core (10.1.61) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Count
my: ရေတွက်

en: Table
my: ဇယား
