Varbase Core (10.1.61) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: More
ne: थप

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Table
ne: तालिका

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
