Varbase Core (10.1.61) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: More
nl: Meer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Count
nl: Aantal

en: Desc
nl: Aflopend

en: Table
nl: Tabel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Inactive users
nl: Inactieve gebruikers

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Asc
nl: Oplopend

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu
