Varbase Core (10.1.61) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: More
nn: Meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Table
nn: Tabell

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
