Varbase Core (10.1.61) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: More
oc: Mai

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Count
oc: Descompte

en: Table
oc: Tablèu

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar
