Varbase Core (10.1.61) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ
