Varbase Core (10.1.61) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: More
pl: Więcej

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Count
pl: Liczba

en: Desc
pl: Malejąco

en: Table
pl: Tabela

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Inactive users
pl: Nieaktywni użytkownicy

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Blocked users
pl: Zablokowani użytkownicy

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Asc
pl: Rosnąco

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval
