Varbase Core (10.1.61) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: More
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Count
ps: شمیر

en: Table
ps: لښتيال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
