Varbase Core (10.1.61) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: More
ro: Mai multe

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Count
ro: Contor

en: Desc
ro: Descendent

en: Table
ro: Tabel

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: @interval ago
ro: @interval în urmă

en: Unlock
ro: Deblocare

en: Asc
ro: Ascendent

en: @interval hence
ro: @interval, de unde
