Varbase Core (10.1.61) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: List
ru: Список

en: Actions
ru: Действия

en: More
ru: Ещё

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Count
ru: Количество

en: Desc
ru: По убыванию

en: Table
ru: Таблица

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Inactive users
ru: Неактивные пользователи

en: @interval ago
ru: @interval назад

en: Blocked users
ru: Блокированный пользователь

en: Unlock
ru: Разблокировать

en: Asc
ru: По возрастанию

en: @interval hence
ru: @interval с этих пор
