Varbase Core (10.1.61) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: More
si: තව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Count
si: එකතුව
