Varbase Core (10.1.61) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: More
sk: Viac

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Count
sk: Počet

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Inactive users
sk: Neaktívni používatelia

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Asc
sk: Vzostupne
