Varbase Core (10.1.61) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: More
sl: Več

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Count
sl: Število

en: Table
sl: Tabela

en: Inactive users
sl: Neaktivni uporabniki
