Varbase Core (10.1.61) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: More
sq: Akoma

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Count
sq: Numri

en: Table
sq: Tabela
