Varbase Core (10.1.61) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: List
sr: Листа

en: More
sr: Више

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: User ID
sr: ID корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по
