Varbase Core (10.1.61) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: More
ta: மேலும்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Unlock
ta: திறத்தல்
